اخبار نمایشگاه

سعید رسول اف مطرح کرد: تشبیه «نمایشگاه الکامپ» به المپیک جهانی/ الکامپ در صدر انتخاب شرکت کنندگان نمایشگاه ها است

رئیس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان نرم افزار تلفن همراه گفت: نمایشگاه الکامپ به خاطر ویژگی های بارزی که دارد معمولا در صدر انتخاب شرکت کنندگان نمایشگاه ها است.
 
به گزارش ستاد خبری بیستمین نمایشگاه بین المللی الکامپ ،«سعید رسول اف» رئیس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان نرم افزار تلفن همراه و مدیرعامل شرکت ایده پرداز ژوبین  ادامه داد: نمایشگاه های بین المللی و جهانی از جمله الکامپ را می توان به المپیک های ورزشی جهانی تشبیه کرد، چراکه تولیدکنندگان، محصولات و خدمات خودشان را برای عرضه به نمایش می گذارند و در این راستا به بازاریابی محصولات و خدمات خود می پردازند.
وی افزود: پس از ارائه و بازاریابی محصولات، تولیدکنندگان درصدد فروش کالاها و محصولات خود بر می آیند و به این شکل چرخه صنعت شکل می گیرد.
رسول اف با بیان اینکه نمایشگاه ها از این نظر برای شرکت کنندگان و تولیدکنندگان بسیار مهم است، خاطرنشان کرد: به همین دلیل یک شرکت برای حضور در یک نمایشگاه، از سال قبل برنامه ریزی می کند.
وی درباره نمایشگاه بین المللی الکامپ نیز توضیح داد: در کشور ما که شاهد تعدد نمایشگاه ها هستیم  شاید این شائبه پیش آید که حضور در نمایشگاههای مختلف به امر بازاریابی محصولات و خدمات خدشه وارد می کند اما نمایشگاه الکامپ به خاطر ویژگی های بارزی که دارد معمولا در صدر انتخاب شرکت کنندگان نمایشگاه ها است.
رئیس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان نرم افزار تلفن همراه در پایان گفت: با توجه به محدودیت زمانی برگزاری نمایشگاه در 4 روز، استقبال خوبی از نمایشگاه الکامپ صورت گرفته است.
 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی