اخبار نمایشگاه

حضور برگزارکننده جیتکس در الکامپ بیست

ورلد ترید سنتر امارات متحده عربی به عنوان برگزار کننده نمایشگاه هفته فناوری جیتکس که از مدتها پیش به منظور حضور و تعیین نماینده مستقیم در ایران اقدام کرده بود، جهت مشارکت در الکامپ بیست و برپایی پاویون اعلام حضور کرده است. به گزارش ستاد خبری الکامپ 20، پس از گذشت 3 روز از آغاز ثبت نام و جانمایی الکامپ بسیاری از شرکتهای متقاضی در محل ستاد اجرایی جهت ثبت نام و جانمایی حضور میابند. این در حالی است که بسیاری از شرکت های عضو سازمان نظام صنفی در آخرین نشست هم اندیشی الکامپ اعلام به عدم حضور در دور بیستم کرده بودند. در این میان یک شرکت خارجی که خود برگزار کننده بزرگترین نمایشگاه فناوری خاورمیانه است جهت مشارکت در الکامپ بیستم و دریافت غرفه ثبت نام کرده است.
حضور مستقیم ورلد ترید سنتر به عنوان مجری برگزاری جیتکس در نمایشگاه الکامپ دستاوردهای بسیاری در زمینه برگزاری نمایشگاه های حوزه فناوری و تقویت این دست از نمایشگاه ها خواهد داشت. توسعه فضا های همکاری و مشارکت در پیشبرد اهداف توسعه صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات از اهداف اصلی حضور این شرکت در الکامپ 20 است.
گفتنی است بیستمین نمایشگاه بین المللی الکامپ از تاریخ 16 لغایت 19 آذر ماه سال جاری در محل دائمی نمایشاه های بین المللی برگزار می شود.
 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی