اخبار نمایشگاه

مشاور وزیر فرهنگ در امور ایثارگران وزارت ارشاد خبر داد:رایزنی برای همکاری های زیر ساختی فناوری اطلاعات با باغ موزه دفاع مقدس


مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از رایزنی های دفتر امور ایثارگران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای همکاری های دو جانبه با باغ موزه دفاع مقدس در حوزه زیر ساختی فناوری اطلاعات خبر داد.
به گزارش ستاد خبری نمایشگاهITDMEX، "سعید الفتی" مشاور وزیر فرهنگ در امور ایثارگران با اعلام این خبر گفت: در صورت توافق با باغ موزه دفاع مقدس برای همکاری در حوزه فناوری اطلاعات و فضای مجازی می توان امکانات و شرایطی را ایجاد کرد تا از این طریق توانمندی های هنری ایثارگران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را در دسترس همگان قرار دهیم.
وی افزود: باید در حوزه فضای مجازی کاری کنیم تا از طریق اینترنت ملی بتوانیم تمامی فیلم ها، موسیقی، تاتر    و... را از سایت های داخلی کشورمان دریافت کنیم و برای دانلود اطلاعات مورد نیاز به سایت های خارجی و حتی سایت های دشمنان مراجعه نکنیم.
الفتی گفت: از طریق اینترنت ملی می توانیم شاهد توانمندی های کشورمان در حوزه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال باشیم و این توانمندی ها را در اختیار همگان قرار دهیم.
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران ادامه داد: لازم است در برپایی نمایشگاه های با موضوع فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال بیشتر به محتوا و جنبه های فرهنگی توجه شود، زیرا به نظر می رسد در این دوره از نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال بیشتر به جنبه تجاری آن توجه شده است.
وی بر حمایت از آثار زیر ساختی و ماندگار در حوزه فناوری اطلاعات تاکید کرد و افزود: باید تلاش کنیم فعالیت ها و آثار حوزه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال با محور فرهنگی باشد و در کشور ما توانمندی های بسیاری در این زمینه وجود دارد که باید باالفعل شوند.
دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال پانزدهم شهریور ماه با حضور جمعی از مقامات کشور آغاز به کار کرد و تا هجدهم شعریور ماه سال جاری از ساعت 9 تا 16 در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران پذیرای علاقه مندان است.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی