اخبار نمایشگاه

معاون فرهنگی موسسه تنظیم و نشر آثار امام (ره): نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال منحصر به تهران نشوددنیای ما دنیای ارتباطات و اطلاعات است و فضای مجازی رفته رفته به فضای واقعی خواهد شد.
معاون فرهنگی و اطلاع رسانی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) با بیان این مطلب گفت:با توجه به دنیای امروز فضای مجازی رفته رفته به فضای واقعی تبدیل خواهد شد و نسل جوان دغدغه­ها و نیازهای خود را از طریق این فضا پیگیری می کنند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، کمساری در ادامه گفت:فضای مجازی رفته رفته از یک فضای صرفا تفریحی به فضایی کاربردی و متناسب با نیاز روز تبدیل می­شود.
وی همچنین با بیان اینکه نفس برگزاری نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال با توجه به استقبال مردم به خصوص قشر جوان بسیار خوب بوده است،گفت:برگزاری این نمایشگاه باعث آشناسازی بیش از پیش مردم با فرصت های جدید در دنیای معاصر در حوزه فناوری اطلاعات می شود.
 کمساری با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه در همه جای دنیا دو فلسفه دارد،گفت:هدف از برگزاری نمایشگاه بیان و ارائه قابلیت های هر بخش و همچنین آشناسازی مردم با محصولات و خدمات آن حوزه است.
وی در ادامه با بیان اینکه بهتر است برگزاری این نمایشگاه منحصر به تهران نباشد و در استان های دیگر نیز برگزار شود،گفت:برگزاری نمایشگاه اگر با فرهنگ سازی در این زمینه همراه باشد باعث بالا بردن سطح آگاهی مردم و همچنین آشنایی با نحوه استفاده از محصولات و خدمات است.
کمساری در پایان با تاکید بر نقش نظارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: این وزارتخانه  با نظارت و اطلاع رسانی نقش تاثیرگذاری را در ترویج و همچنین استفاده بهینه  دارد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی