اخبار نمایشگاه

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد: دیجیتالی شدن خدمات به هنرمندان

معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تلاش این معاونت در جهت تقویت حوزه دیجیتالی با هدف کاهش مراجعان حضوری به این معاونت خبر داد.
به گزارش ستاد خبری نمایشگاه ITDMEX، "علی مراد خانی" معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات وو رسانه های دیجیتال با اعلام این خبر گفت: باید تلاش کنیم تا با دیجیتالی شدن امور مکاتباتی تمامی فعالیت ها و اقدامات معاونت هنری به صورت الکترونیکی انجام شود زیرا بسیاری از مراجعات حضوری به بخش های مختلف کاهش می یابد و این امر منجر به تسریع در انجام امور می شود.
وی افزود: معاونت امور هنری در حوزه شعر و شورای شعر در حال انجام امور مراجعه کنندگان از طریق دیجیتال است و بسیاری از اقدامات و امور اداری آن از طریق اینترنت صورت می گیرد.
معاون امور هنری وزیر فرهنگ ادامه داد: باید تلاش کنیم تا دیگر بخش های این معاونت نیز بسیاری از فعالیت های خود را با کمک حوزه فناوری اطلاعات و دیجیتالی شدن انجام دهد.
مرادخانی اظهار کرد:هنرمندان بسیاری وجود دارند که در حوزه فضای مجازی فعالیت می کنند و با دیجیتالی شدن بسیاری از بخش های معاونت امور هنری می توان  درخواست های این دسته از هنرمندان را نیز ساماندهی و دسته بندی کرد.
وی با اشاره به اینکه دولت به تنهایی تمامی ساز و کارها را ندارد افزود: معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان یکی از متولیان امور هنری کشور از دیجیتالی شدن بسیاری از بخش های هنری استقبال و از هنرمندان فعال در این حوزه حمایت می کند.
معاون امور هنری وزیر ارشاد ادامه داد: ا دیجیتالی شدن بسیاری از امور اداری می توان شرایط را به گونه ای فراهم کرد که بسیاری از مراجعه کنندگان از انجام امور خود به صورت سنتی و مکاتبات کاغذی رهایی یابند و به سمتی رویم که همگان از انجام امور خود در تمامی حوزه ها از جمله حوزه معاونت امور هنری در فضای مجازی استقبال کنند.
دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال پانزدهم شهریور ماه با حضور جمعی از مقامات کشور آغاز به کار کرد و تا هجدهم شهریور ماه سال جاری از ساعت 9 تا 16 در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران پذیرای علاقه مندان است.
 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی