اخبار نمایشگاه

بازی رایانه ای " پروانه" از سوی مرکز رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد رونمایی شد

بازی یارانه ای پروانه، با حضور نجفی سولاری،مشاور وزیر ارشاد در امور فناوری اطلاعات امروز در محل دومین نمایشگاه فن آوری اطلاعات از سوی مرکز رسانه های دیجبتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم، نجفی سولاری، مشاور وزیر فرهنگ در امور فن آوری دیجیتال در سخنانی از بی توجهی به فضای مجازی و رسانه های دیجیتال انتقاد کرد.
 وی همچنین از تصمیمات مهم نظام برای تقویت فضای مجازی خبر داد و گفت: سند متقن فرهنگی برای شبکه ملی اطلاعات تهیه شده که در آن امتیازات ویژه ای برای تولیدکنندگان پیش بینی شده است.
مشاور وزیر فرهنگ در امور فن آوری اطلاعات همچنین اظهار داشت: نهادهای مختلف دریافته اند که برای تقویت اشتغال باید این حوزه تقویت شود.
نجفی در پایان تاکید کرد که در فضای جدید، تولیدکننده اثر، جای پای ویژه ای خواهد داشت.
 در ادامه مراسم، علی منصوری، مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری نشر اندیشه کاظمیون که تهیه کننده این اثر است، اظهار داشت: این کار در مدت دو سال و با تلاش گروهی 40 نفره از متخصصان تهیه شده است.
وی هدف اصلی از تولید این بازی را ارائه یک اثر محتوایی به گونه ای که برای مخاطب جذاب با گرافیک زیبا و دلنشین و از خشونت های آسیب زننده به دور باشد و سطح فکری بچه هایمان را بالا ببرد عنوان کرد.
منصوری، ایجاد یک تیم خیلی خوب جدی و مصمم و نیز دستیابی به دانش فنی مربوطه را بالاترین دستاورد این کار برشمرد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی