اخبار نمایشگاه

اطلاعیه خروج کالا و تجهیزات نمایشگاهی

اطلاعیه خروج کالا و تجهیزات نمایشگاهی

مشارکت کنندگان گرامی با تشکر و قدردانی از شرکت شما در دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و به امید دیدار در سومین نمایشگاه خواهشمند است به منظور تسریع در خروج کالا و تجهیزات نمایشگاهی به نکات زیر توجه فرمائید:

1- خروج کالا وتجهیزات نمایشگاهی در تاریخ 93/06/18 از ساعت 17 آغاز می شود.

2- تقاضا می شود پس از خاتمه بازدید وپایان کار نمایشگاه نسبت به تخلیه کالا و تجهیزات خوداقدام بفرمایید.حضور کلیه غرفه ها پس از خاتمه بازدید از ساعت 17 به بعدالزامی است. مسئولیت حفاظت کالاها و تجهیزات نمایشگاهی به عهده مسئولین غرفه مربوطه می باشد.

3- خروج کالا و تجهیزات نمایشگاهی منوط به تسویه حساب کامل با ستاد برگزاری نمایشگاه می باشد.چنانچه تاکنون تسویه حساب خود را به انجام نرسانده اید جهت پرداخت بدهی و تسویه حساب به ستاد برگزاری نمایشگاه واقع در سالن 38 مراجعه فرمائید.

4- کلیه کالاها و تجهیزات نمایشگاهی حداکثر تا ساعت 22 مورخ 93/06/18 باید از سالن و محوطه نمایشگاه خارج شوند.

5- فرم های خروج کالا به تعداد مورد نیاز بوسیله مدیران سالن ها به تعداد مورد نیازتحویل شما خواهد گردید.

6- لطفا فضای غرفه های خودساز را نیز پس از جمع آوری مانند زمانیکه تحویل شما گردید تحویل مدیر سالن نمائید و تاییدیه مدیر سالن را اخذ نمائید تا قادر به استرداد سپرده خود باشید.

7- چنانچه قصد فروش بقایای غرفه های خودساز خود به افراد ثالث را دارید شخصا ناظربر تخلیه آن باشید و وثیقه لازم را اخذ نمائید زیرا افراد ثالث قطعات مورد نیازشان را برده,ضایعات مازاد را بجای گذارده و به علت تاخیر در تخلیه شما را دچار ضرر و زیان می نمایند.

8- کلیه سالن های تحت پوشش دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات رسانه های دیجیتال در روز 19/06/93 باید تحویل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ا گردد.

9- چنانچه تا تاریخ فوق کالا و تجهیزات نمایشگاهی در سالنها باقی بماند، ضایعات تلقی شده و برگزارکننده  مجاز می باشد آنرا تخلیه و هزینه ها را از سپرده مربوطه کسر نماید.

                                                                                      ستاد برگزاری دومین نمایشگاه
                                                                                       بین المللی فناوری اطلاعات و
                                                                                             رسانه های دیجیتال               

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی