اخبار نمایشگاه

مشاور دبیرخانه شورای­عالی اطلاع رسانی: دولت با سیاستگذاری­ در بخش فناوری اطلاعات، حضور بخش خصوصی را تسهیل می کند


به گزارش ستاد خبری نمایشگاه ITDMEX، سیاوش سجادی ادامه داد: این نمایشگاه می تواند زمینه مناسب برای فعالیت شرکت های تولیدکننده محتوا و سرویس­ها باشد.

وی با بیان اینکه  در جامعه امروز ما جای خالی چنین نمایشگاهی در کشور وجود داشت،گفت: نمایشگاه­هایی که در دوره های قبل برگزار می شد،انتطارات و نیازهای این حوزه را برآورده نمی کرد و بیشتر به حوزه سخت افزار می پرداخت اما در این دوره  بیشتربه بحث محتوا توجه شده است.

سجادی درباره ضرورت برگزاری نمایشگاههایی از این دست در کشورمان گفت:نمایشگاه بهترین بستر را برای معرفی شرکت ها و افرادی که در این زمینه فعال هستند، فراهم می کند تا بتوان محتوا را شناسایی  و از موازی کاری شرکت ها و موسسات جلوگیری کرد.

مشاور دبیرخانه شورای­عالی اطلاع رسانی، درباره همکاری دولت و بخش خصوصی گفت: همکاری وزارت ارشاد و اتاق بازرگانی با بخش خصوصی باعث شده تا وزارت ارشاد به نقش حاکمیتی خود باز گردد و دولت با سیاستگذاری­هایی که انجام می دهد حضور بخش خصوصی را تسهیل می کند.

وی در پایان با بیان اینکه نمایشگاه این دوره نسبت به دوره گذشته از کیفیت بالاتری برگزار شده است، اظهار امیدواری کرد: این نمایشگاه در دوره های بعد به صورت تخصصی تر برگزار تا چشم انداز روشنی برای تولید محتوا در کشور ترسیم شود.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی