اخبار نمایشگاه

نایب رییس اتاق بازرگانی ایران: با توجه به اهمیت فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال این نمایشگاه باید هر ماه برگزار شود


نایب رییس اتاق بازرگانی ایران ضمن تقدیر و تشکر از عوامل برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال گفت: برگزاری این نمایشگاه حرکت خوبی در زمینه رشد فناوری اطلاعات در کشور است. جلال پور در خصوص واگذاری این نمایشگاه به بخش خصوصی گفت: حضور وزیر ارشاد در اتاق بازرگانی و امضای تفاهم نامه واگذاری امور به بخش خصوصی که سابقه زیادی در کشور ندارد حرکت خوبی است تا بتوانیم نقص هایی که در سال های گذشته در زمینه فرهنگ، اقتصاد و ... بود را برطرف کنیم.

وی با بیان اینکه در گذشته حضور بخش خصوصی در این زمینه جدی گرفته نشده است، افزود: دولت یازدهم و همچنین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به این بخش خصوصی نوید کارهای بهتری را در آینده می دهد.

وی با بیان اینکه ما در فضای مجازی اقتصادی در دنیا و به خصوص منطقه نسبت به کشورهای دیگر عقب هستیم،گفت:ما با کمبود سایت در زمینه اقتصادی مواجه هستیم  باید اطلاع رسانی دراین زمینه بیشتر شود تا بتوانیم حرکت رو به جلویی داشته باشیم.
وی در ادامه درباره اهمیت برگزاری این نمایشگاه گفت:برگزاری این نمایشگاه به ما کمک می کند تا بتوانیم خلاء ها و کمبودهایی که در این زمینه در کشور وجود دارد را جبران کنیم وهزینه ها را کاهش دهیم وهمپای کشورهای دیگر پیش رویم.
وی در ادامه افزود:با توجه به اهمیت فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال این نمایشگاه باید هر ماه برگزار شود و حضور مردم و فعالان بخش خصوصی در این نمایشگاه جدی گرفته شود.

ود در پایان با بیان اینکه کمیت و کیفیت این نمایشگاه ستودنی ست، گفت:امیدواریم شاهد حرکت و رشد جدی کشور در زمینه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و همچنین سرعت دادن به فضای مجازی باشیم.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی