اخبار نمایشگاه

آغاز بکار دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال شنبه 15 شهریور 93

آغاز بکار دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال شنبه 15 شهریور 93 / پخش زنده افتتاحیه از رادیو اقتصاد
دومین نمایشگاه iTDMEX صبح روز شنبه 15شهریور در نمایشگاه بین المللی تهران گشایش می یابد.
به گزارش ستاد برگزاری نمایشگاه iTDMEX، این نمایشگاه که با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،شورایعالی فضای مجازی کشور،وزارت صنعت،معدن وتجارت  طی 4 روز در تهران برپا می شود صبح شنبه ساعت 9 و سی دقیقه با حضور دبیر شورایعالی فضای مجازی ، رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، هیات رییسه اتاق بازرگانی جمهوری اسلامی ایران ، مسئولان و مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال ، رییس مجمع تشکل های فناوری اطلاعات ایران ، فعالان و کارشناسان فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و اصحاب رسانه های گروهی کشور در سالن اجتماعات شماره یک نمایشگاه ، گشایش می یابد.

بنابراین گزارش متن پیام دکتر نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران خطاب به دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در  این مراسم قرائت میشود. همچنین قرار است در این مراسم معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران نیز حضور یابد.

ستاد برگزاری نمایشگاه iTDMEX ساعت بازدید عمومی از این نمایشگاه را از روز شنبه 15 شهریور ماه تا روز سه شنبه 18 شهریور ماه به مدت 4 روز ، همه روزه از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر اعلام کرد.
این نمایشگاه علاوه بر موضوعات نرم‌افزاری و محتوایی، گروه های کالایی تلفن‌همراه، لپ‌تاپ، موبایل، سخت‌افزار حفاظتی، امنیتی، مکان یابی، شبکه، زیرساخت، مراکز داده، شرکت‌های اینترنتی، ماشین‌های اداری، صوتی و تصویری و رسانه های آنلاین (برخط) را نیز شامل می‌شود.

این دوره از نمایشگاه در فضایی بالغ بر 10 هزار متر مربع و در سالن های 31 و 38 و فضای باز مجاور هر دو سالن برگزار می شود.
سازمان توسعه تجارت ایران، مجوز برگزاری این نمایشگاه را برای 3 سال (سال‌های 93، 94 و 95) به مجمع تشکل‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات واگذار کرده است.

با توجه به برنامه ریزی های دقیق و کارِ کارشناسی خوبی که صورت گرفته است،مردم امسال از این نمایشگاه استقبال قابل توجهی خواهند داشت.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی