اخبار نمایشگاه

تسهیلات ویژه جهت شرکتهای ایرانی دارای نمایندگی از برندهای خارجیتسهیلات ویژه جهت شرکتهای ایرانی دارای نمایندگی از برندهای خارجی
به گزارش روابط عمومی دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در راستای حضور حداکثری فعالان ICTکشور،  تسهیلات و امکانات ویژه ای جهت شرکتهای ایرانی دارای نمایندگی از برندهای خارجی و واردکنندگان که می بایست بهای غرفه شان را به صورت 100درصد ارزی پرداخت نمایند در نظر گرفته شده است.
بر اساس این گزارش ستاد اجرایی نمایشگاه اعلام نموده است شرکتهای واردکننده تجهیزات و محصولات فناوری اطلاعات و ارتباطات می توانند از پکیج ویژه با امکانات نمایشگاهی و تبلیغاتی بهره مند شوند، این شرکتها بعنوان حامی از یک غرفه 15 متری در بخش ارزی برخوردار خواهند بود.
همچنین متقاضیان پکیج ویژه مذکور، جهت افزایش متراژ نیز از تخفیف ویژه بهره مند شده وبر اساس هر متر مربع 165 یورو می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
شایان ذکر است قیمت هر متر مربع فضای سرپوشیده در بخش ارزی بر اساس تعرفه تعیین شده توسط شرکت سهامی نمایشگاههای ایران 185 یورو به همراه 8درصد مالیات برارزش افزوده می باشد .

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی