اخبار نمایشگاه

فراخوان رایزنان بازرگانی ایران برای نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال

رایزن بازرگانی ایران در کشور ارمنستان، برای اطلاع‌رسانی جزییات برگزاری نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال به مراکز مرتبط با این حوزه در کشور مذکور، پیش قدم شد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال ( ITDMX 2014)، در مسیر برگزاری این نمایشگاه، علاوه بر اطلاع‌رسانی به ارگان‌های مرتبط و مهم داخلی، به سازمان‌ها و نهادهای ایران در خارج از کشور نیز برای حضور و مشارکت در نمایشگاه، اطلاع‌رسانی شده که در این راستا، اولین اقدام اجرایی برای اطلاع‌رسانی جزییات نمایشگاه، از سوی رایزن بازرگانی ایران در کشور ارمنستان به اتحادیه شرکت‌های فناوری اطلاعات ارمنستان انجام شده است.

این اطلاع‌رسانی که با همکاری شورای عالی فضای مجازی کشور و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفته، بازخوردهای مثبتی نیز به همراه داشته که حاکی از نگاه مثبت کنونی کشورهای دیگر، به توسعه فعالیت‌های ایران در حوزه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال هم در داخل و هم در خارج از کشور است.

بر اساس این گزارش، نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، در تاریخ 15 الی 18  شهریور ماه سال جاری در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.
پیوست ها:
فایلحجم فایل
دانلود این فایل (armanestan.pdf)رایزن بازرگانی ایران در ارمنستان251 Kb

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی