اخبار نمایشگاه

آغاز به کار مرکز تجاری مجازی ICT کشور

همزمان با دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال تحت عنوان  "ITDMEX 2014"  ، مرکز تجاری مجازی ICTکشور راه اندازی می‌شود.
به گزارش روابط عمومی مجمع تشکل های فناوری اطلاعات و سانه های دیجیتال، این مرکز تجاری مجازی  به منظور معرفی فعالان اقتصادی حوزه ICT به دو زبان فارسی و انگلیسی در حال طراحی و پیاده سازی می باشد.

گفتنی است کلیه اشخاص حقوقی متقاضی ثبت نام در نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال می‌توانند  نسبت به ثبت اطلاعات خود در فرم های مربوطه و معرفی محصولات و خدماتشان اقدام نمایند. همچنین قابل ذکر است مرکز تجاری ICT  کشور بزودی به اتاق های بازرگانی سراسر کشور ،دفاتر نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور و همچنین رایزنان بازرگانی وسفارت خانه ها ی خارجی مقیم تهران معرفی خواهد شد.

بنا به گزارش روابط عمومی مجمع ... در حاشیه دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال بانک اطلاعاتی مختصصین فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور رو نمایی می شود .

بانک اطلاعات مذکور به منظور گردآوری اطلاعات و شناسایی متخصصین حوزه  ICTدر حال طراحی می‌باشد و کلیه اشخاصی که نسبت به معرفی  تخصص و پتانسیل خود در این بانک اقدام نمایند، علاوه بر ورودیه رایگان نمایشگاه از مزایایی که متعاقباٌ اعلام می شود بهره مند خواهند شد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی